Hakkımızda

Altın makina ve Yedek Parça San. tüm hamur işleyen makine sektörünün makine ihtiyacına cevap verebilmek için kurulmuştur. Bu sektörde  başarılı bir geçmişe sahip olan firmamız yılların tecrübesi ve birikimiyle sektörde aranılan ve danışılan firma haline gelmiştir.

Firmamız  faaliyetini sürdürmekte olup en son teknolojiye göre imalatını yapmaktadır.

Üretimini bünyesinde istihdam ettiği Makine Yüksek Mühendisleri, Makine Resim Konstrüksiyon Teknikerleri,  Elektrik Teknikerleri, Usta Öğretici ve alanında deneyimli uzman kadrosuyla gerçekleştirmekte, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle, sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır.

Firmamızın bu başarıya ulaşmasındaki en büyük etken, sektörün sorunlarını çok yakın takip ederek çözümler üretmesidir.

Firmamız AR-GE departmanıyla dünyadaki son gelişmeleri takip etmekte ve  Türk teknolojisiyle harmanlayıp yeni ürünleri ve çözümleri sektöre sunmaktadır.

İlkemiz; Türk Makinacılık ve Mühendislik anlayışını dünya pazarında tanıtmak, Türk Gıda Sektörünün; dünya gıda kodeksine uygun (HACCP) ve hijyen mamüller üreterek çıtasını yükseltmek, dünyaya makina satarak ülkemizden çıkan döviz kayıplarını önleyip ülkemize döviz girdisi sağlamaktır.

Firmamız sadece satış ve kazancı düşünmemektedir. Hedefimiz; sizlerin sorununa ortak olup sizler için çözümler üretmektir. Yeni yatırımlarınızda mutlaka bizlere danışınız. Fabrika binanızı ve makina diziliş parkurunu tecrübeli ekibimizle ücretsiz olarak projelendirelim.

Sektördeki sorunlarınıza çözüm üretebilmek, katkıda bulunabilmek, öneriler getirmek ve uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle…

Hayırlı ve bereketli kazançlar dilerim.